Buzdyganek naziemny na potencję

5 listopada 2019 Dieta na potencje

Problemy z potencją są bardzo często znakiem naszych czasów i efektem szybkiego tempa życia. Niestety wielu mężczyzn wciąż wstydzi się rozmawiać o tego typu dolegliwościach, a niesłusznie, ponieważ w dzisiejszych czasach bardzo łatwo można sobie z nimi poradzić. Przede wszystkim, jeśli zmagasz się z dużym stresem, postaraj się maksymalnie zwolnić i zatroszczyć się o siebie najbardziej jak to tylko możliwe. Postaw nie tylko na odpoczynek, ale także na ruch, najlepiej na świeżym powietrzu, a także na zdrową, odpowiednio zbilansowaną dietę. Jeśli czujesz taką potrzebę, do diety możesz dołączyć także suplementację naturalnymi środkami, jak np. preparaty na bazie Buzdyganka naziemnego - rośliny, która m.in. doskonale wpływa na poziom libido, ale także na erekcję. 

Buzdyganek naziemny - co to takiego?

Buzydyganek naziemny (Tribulus terrestris) jest rośliną o właściwościach leczniczych, która znana jest od zamierzchłych czasów. Stosowali ją z powodzeniem już nasi przodkowie kilkaset lat temu. A obecnie na rynku dostępne są liczne preparaty zawierające ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego o działaniu prozdrowotnym. Roślina ta wspiera przede wszystkim układ moczowy, utrzymując go w zdrowiu, ale nie bez znaczenia jest także jej wpływ na potencję. Coraz częściej na  tego typu preparaty zaopatrują się również mężczyźni mający problemy z erekcją. Budzyganek naziemny wpływa bowiem korzystnie na proces wydzielania się testosteronu. Tego typu specyfiki z powodzeniem zastępują syntetyczne preparaty typu viagra.  

Co znajduje się w składzie Buzdyganka naziemnego?

W tej drogocennej, znanej od wieków roślinie znajduje się wiele dobroczynnych substancji. Przede wszystkim są to fitosterole, alkaloidy harmanowe, fenolokwasy, saponiny sterydowe, a także mnóstwo aminokwasów, witamin oraz składników mineralnych i szczawianów. 

Buzdyganek naziemny na potencję 

Preparaty bazujące na buzdyganku naziemnym wykazują przede wszystkim działanie doskonale stymulujące męskie libido, a także wspomagające wystąpienie erekcji. To główna przyczyna dużego zainteresowania mężczyzn specyfikami tego typu. Co więcej, roślina ta wpływa również na zwiększenie sił witalnych, a także ogólną poprawę samopoczucia. Jeśli więc czujesz się przybity, mimo prowadzenia zdrowego trybu życia, obfitującego w odpowiednią dawkę ruchu, we właściwą ilość i jakość snu, a także w zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, zastanów się, jak możesz sobie pomóc w najmniej inwazyjny sposób. Jednym z takich sposobów jest właśnie kuracja buzdygankiem naziemnym. 

W sklepie zielarskim lub w aptece możesz kupić odpowiednie preparaty w tabletkach. Możesz również kupić sproszkowane owoce i samodzielnie przygotować leczniczy wywar. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z następującą instrukcją: jedną łyżkę sproszkowanych owoców zalej w garnuszku szklanką gorącej wody. Następnie doprowadź wywar do wrzenia i gotuj przez kwadrans. Po wyznaczonym czasie, odcedź wywar i odstaw do ostygnięcia. Pij raz dziennie przez miesiąc. Pierwszy efektów możesz spodziewać się już po kilku dniach stosowania. 

5 listopada 2019 Dieta na potencje