Sekrety kobiet przed mężczyznami

5 listopada 2019 Seks i związki

Czy można dzielić z kobietą jedną łazienkę we wspólnym mieszkaniu, czas wolny oraz budżet domowy, nie znając jej sekretów? Tak! Przy odrobinie szczęścia i wieloletniego stażu szczęśliwego związku, można odkryć kilka, ale z pewnością - nie wszystkie. I może o to w tym wszystkim właśnie chodzi? A zatem: jakie sekrety skrywają kobiety przed mężczyznami? Przedstawiamy kilka przykładów z kobiecego świata, owianego tajemnicą:

Ilość wydanych pieniędzy

Panie są wychowane w poczuciu i powinności do bycia piękną. Tajemnicza, subtelna kobieta o idealnych proporcjach, jędrnej skórze, z wielkimi oczami i długą taflą błyszczących włosów. Wspaniały rysopis, przywodzący na myśl ideał. Niestety, aby sprostać temu wyobrażeniu, potrzeba nieco więcej zaangażowania i pieniędzy, niż może przypuszczać mężczyzna. Kobiety są w stanie zrobić wiele, by zachować młodość i piękno, które sprawia, że czują się wyjątkowe w oczach ukochanego partnera, a co najważniejsze: w oczach koleżanek z pracy. 

Preferencje seksualne 

Panie wstydzą się rozmawiać ze swoim partnerami na temat swoich potrzeb seksualnych. Czują się skrępowane i niepewne w wyrażaniu swoich pragnień. Nie podejmują tematu, by nie urazić uczuć swojego ukochanego. Kobiety pozostają bierne, a wszelkie niezrealizowane fantazję pozostają jedynie w sferze wyobraźni. 

Problemy w związku

Kobiety o wiele szybciej niż panowie zauważają problem w relacjach i związku. To częściej panie funkcjonują w relacjach, w których są nieszczęśliwe. Zwykle doceniają swoich partnerów, ale tęsknią za namiętnością i spontanicznością, która w miarę upływu czasu ewoluuje i staje się rutyną dnia codziennego. W takich sytuacja zdarza się, że to właśnie kobiety korzystają z terapii specjalisty, bez udziału swojego partnera. Panie boją się otwarcie przyznać do problemu, często w powodu obawy bycia niezrozumianą.

Przeszłość 

Czyli wszystko to, co wydarzyło się w okresie, w którym nie znałyśmy swojego mężczyzny. Najczęściej nie mówimy o wszystkich wstydliwych sprawach, które zdarzyły się nam z powodu niewiedzy i naiwności. Często dotyczy to byłych miłości, które pozostaną jedynie platonicznym westchnieniem lub o tych, które sprawiały wiele bólu. Serce kobiety skrywa wiele tajemnic, nawet dla niej samej – często nieodkrytych.

Stan zdrowia

Pani domu, która gotuje, sprząta, robi zakupy, nie może pozwolić sobie na niedyspozycję, ponieważ wtedy najczęściej cierpi na tym cała rodzina. Ta świadomość nie pozwala przyznać się kobiecie do stanu zdrowia. Zawsze jest motywacja, która dodaje siły do wykonywania wszystkich codziennych obowiązków.

Sekrety kobiet przed mężczyznami - komu je powierzamy?

Tak to bywa w relacjach między kobietami, że trudno zbudować damską przyjaźń. Kiedy już mamy prawdziwą przyjaciółkę, najczęściej wie ona wszystko o naszym partnerze. Nie szczędzimy jej pikantnych szczegółów z poprzedniej nocy. Panowie, możecie być pewni, że wszystkie wasze wady zostały przedyskutowane, przez co najmniej dwuosobową komisję od spraw wszelakich.

5 listopada 2019 Seks i związki